KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746099
nr 1374 6099
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 50x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:17:10
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)